Kim jestem i dlaczego piszę tego bloga?

Ewa Tankiewicz

Cześć,

na co dzień pracuję jako ekspert finansowy i aktualnie związana jestem ze Spółdzielnią ANG. Pomagam klientom w staraniach  o kredyt hipoteczny, także przedsiębiorcom poszukującym finansowania dla rozwoju firmy. Doradzam także w kwestii wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia mieszkania. Referencje i opinie na temat mojej pracy jako doradca finansowy znajdziesz na stronie Sprawdzonydoradca.pl

Z zamiłowania zajmuję się gimnastyką i pracą z ciałem. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności Pilates. Prowadzę zajęcia, poznaję i promuję metody treningu dla utrzymania sprawnego i  zdrowego ciała.

Dlaczego i dla kogo piszę?

Rozpoczęłam pisać blog, aby znaleźć miejsce do wyrażenia swoich przemyśleń i spostrzeżeń wynikających z pracy w dziedzinie finansów osobistych.  Mam nadzieję, że moje wpisy pomogą czytelnikom w poruszaniu się po coraz bardziej skomplikowanym świecie finansów. Pieniądze wpływają na każdą sferę życia, na samopoczucie, plany na przyszłość, relacje w związkach. Dlaczego na swoim blogu piszę nie tylko o finansach, także o tym co mnie inspiruje, irytuje, zastanawia.  Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *