Kim jestem i dlaczego piszę tego bloga?

Doradca Finansowy

Kim jestem?

Staram się być dobrym człowiekiem i z radością podchodzić do każdego rozpoczętego dnia. Mieszkam w cudownym, pełnym zieleni miejscu w północno-wschodnim kawałku Polski. Jestem mamą trójki wspaniałych ludzi.

Co robię?

Na co dzień pracuję jako doradca finansowy, już od ponad 7 lat. Aktualnie jestem związana ze Spółdzielnią Doradców Kredytowych ANG. Pomagam klientom w staraniach  o kredyt hipoteczny, także przedsiębiorcom poszukującym finansowania dla rozwoju firmy. Doradzam także w kwestii wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie. Referencje i opinie na temat mojej pracy jako doradca finansowy znajdziesz na stronie Sprawdzonydoradca.pl

Poza pracą finansach z zamiłowania jestem instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności Pilates. Prowadzę zajęcia, poznaję i promuję metody treningu dla utrzymania sprawnego, zdrowego ciała.

Dlaczego i dla kogo piszę?

Rozpoczęłam pisać blog, aby znaleźć miejsce do wyrażenia swoich przemyśleń i spostrzeżeń wynikających z pracy w dziedzinie finansów osobistych.  Mam nadzieję, że moje wpisy pomogą czytelnikom w poruszaniu się po coraz bardziej skomplikowanym świecie finansów. Pieniądze wpływają na każdą sferę życia, na samopoczucie, plany na przyszłość, relacje w związkach. Dlaczego na swoim blogu piszę nie tylko o finansach, także o tym co mnie inspiruje, irytuje, zastanawia.  Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *